odmienMoi Drodzy

Nadszedł ten dzień kiedy mogę pokazać Wam owoc mojej pracy. Powstała nowa strona Iluminatornia Katarzyny Bruzdy, na której chcę informować Was o prowadzonych przeze mnie zajęciach, warsztatach, wykładach oraz o kolejnych edycjach Akademii Iluminatorni.

Akademia rozwija się i owoce pracy artystycznej uczestników ostatniej edycji będziecie mogli zobaczyć podczas wernisażu 18 stycznia 2014 puttygen , w Hamsie, na ul. Miodowej.

III edycja Akademii Iluminatorni zaczyna się 8/9 marca 2014 roku.

Moje credo, z którym już być może się zaznajomiliście, streszcza motto:

“Odmień swoje życie sztuką”

Coraz bardziej umacniam się w przekonaniu, jak ważne i potrzebne jest zachęcanie do tworzenia, malowania, a przede wszystkim do poznawania czym jest sztuka, jak ją “czytać” i rozumieć.

Podczas zajęć, które prowadzę, według swojego autorskiego programu Aloha enterprise 8080 , zawsze wprowadzam dwa elementy: jeden to zachęta do spotkania z samym sobą, do odmiany swojego życia, poprawienia jego jakości przez kontakt ze sztuką. Drugi element to ćwiczenia plastyczne skupione głównie na odkrywaniu czym jest obraz, jego budowa, kompozycja. Przewodnikami na tej drodze są artyści znani z historii sztuki, których obrazy możemy lepiej poznać przez inspirowanie się nimi i ich analizę.

Zapraszam do czytania, zapisów na newsletter, oraz zapraszam na warsztaty które prowadzę. Szczególnie zachęcam do udziału w Akademii Iluminatorni, która pozwala na plastyczne rozwinięcie skrzydeł.

Akademia Iluminatorni jest tak pomyślana przeze mnie by każdy, niezależnie od wcześniejszego doświadczania, odnalazł się na ścieżce sztuki i piękna.

Stwórz dla siebie okazję, by przez sztukę zmienić swoje życie! Zapraszam!

  Putty link download