Promocja: polecenie warsztatów Toskanii

Zasady promocji “polecenie warsztatów w Toskanii”

  1. Osoba, która zaprosi inną osobę na warsztaty “Iluminatornia w Toskanii ze sztalugami”, otrzymuje zniżkę 10% na jeden wybrany przez siebie warsztat Iluminatorni podany poniżej. Warunkiem jest realizacja pobytu zaproszonej osoby na warsztatach w Toskanii.
  2. Jeśli z polecenia jednej osoby pojedzie więcej uczestników, osoba polecająca otrzymuje 10% zniżki na tyle warsztatów, ile osób weźmie udział w warsztatach w Toskanii z jej polecenia ( jedna osoba w Toskanii – jeden warsztat, dwie osoby – dwa warsztaty itd).
  3. Zniżkę 10% otrzymuje również osoba, która pojedzie do Toskanii z polecenia. Zniżka ta obejmuje jeden wybrany warsztat Iluminatorni podany poniżej, jednorazowo.
  4. Osoba polecająca otrzymuje zniżkę 15 % na dowolnie wybrany warsztat,  jeśli sama będzie uczestniczyć w warsztatach w Toskanii.
  5. Zniżkę można zrealizować do 31 sierpnia 2019. Zniżka obowiązuje od 5 czerwca 2018 roku.
  6. Żeby zrealizować zniżkę należy napisać na adres mailowy:  katarzyna@iluminatornia.pl i podać nazwisko osoby, która uczestniczyła w warsztatach w Toskanii w sierpniu lub wrześniu 2018, oraz nazwisko osoby polecającej. Osoba która pojechała z polecenia musi potwierdzić kto jej polecił warsztaty.
  7. Żeby zrealizować zniżkę należy podać w mailu wybrany przez siebie warsztat i zapisać się na niego przez stronę zapisu.
  8. Zniżka dotyczy udziału w poniżej podanych warsztatach:

a. Artystyczne Podróże Iluminatorni w Polsce i za granicą. Miejsce, terminy i cena zostaną ogłoszone na stronie www.iluminatornia.pl.

b. Seminaria on-line o sztuce. Obecnie dostępne seminaria on-line. Nowe terminy i cena zostaną ogłoszone na stronie www.iluminatornia.pl.

c. Ekstra Iluminatornia. W formie weekendowego lub jednodniowego warsztatu, terminy i cena zostaną ogłoszone na stronie www.iluminatornia.pl.